Farby - laky - omietky
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

SLOVAKRYL

Farby - Omietky > Farby na kov, drevo a betón > Univerzálne
SLOVAKRYL

Univerzálna vodou riediteľná farba na vonkajšie a vnútorné nátery na drevo, kov a betón.
Spĺňa európsku normu pre povrchovú úpravu hračiek podľa  STN EN 71/3 pre priamy styk so suchými potravinami a hračkami aj pre deti  do 3 rokov.
Použitie:
  • na vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevovláknitých materiálov, dreveného nábytku, hračiek a iných výrobkov,
  • na minerálne podklady, ako sú omietka, betón, kameň, papier a pod.,
  • na nátery kovových predmetov opatrených vhodnou antikoróznou základnou farbou, ktoré nie sú vystavené extrémnym poveternostným vplyvom.

Aplikácia:
Všetky podklady musia byť pevné, suché, odmastené a zbavené nečistôt. Pred použitím obsah obalu dokonale premiešať! Pri natieraní väčších plôch zjednotiť odtieň zmiešaním obsahu všetkých obalov! Drevené materiály odporúčame pred použitím vrchného náteru natrieť Slovakrylom Profi základ (alebo Slovakrylom zriedeným vodou v pomere 1:1) a po zaschnutí prebrúsiť brúsnym papierom č. 100 – 200. Kovové predmety ošetriť vhodným základným antikoróznym náterom. Betón a omietky  (dostatočne vyzreté, pevné a nedrobivé) napustiť Slovakrylom zriedeným vodou v pomere 1:1. Staré nátery, ktoré pevne držia na podklade očistiť, prebrúsiť a odmastiť, nátery so zlou priľnavosťou odstrániť až na podklad. Počas aplikácie až do vytvrdnutia náteru musí byť teplota podkladu a vzduchu od +10 do +30 °C. Použité pomôcky ihneď umyť vodou.

Výdatnosť:
6 - 9 m2/kg na jednu vrstvu

Zasychanie:
2 - 4 hodiny

Riedenie:
vodou

Balenie:
0,75kg skladom
5 kg - na objednávku

Mapa stránky

Posledný update 12.8.2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky